Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

informacje o szkoleniach


Szanowni Państwo,

 

Pracownia Pozarządowa prowadzi cykl szkoleń i warsztatów specjalistycznych, skierowanych do NGO z terenu woj. zachodniopomorskiego, których celem jest wzmocnienie potencjału organizacji w codziennej działalności i zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia ofert na konkurs Programu FIO 2016.

Obecnie posiadamy jeszcze OSTATNIE MIEJSCA na szkolenie:
 „Co każdy członek Zarządu wiedzieć powinien - czyli o budowaniu potencjału organizacji pozarządowej”.

Szkolenie jest BEZPŁATNE, realizowane jest w formule 1-dniowych warsztatów w godzinach 9.00-16.00. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych, poczęstunek i lunch.  Prosimy o dokonywanie zgłoszeń w formie e-mailowej, na podstawie formularzy zgłoszeniowych.

Osoba do kontaktu - P. Agata Szewczyk, agata.szewczyk@pracowniap.org.pl ,
tel: 664 480 672
 
Są jeszcze OSTATNIE MIEJSCA na szkolenie:
 „Co każdy członek Zarządu wiedzieć powinien - czyli o budowaniu potencjału organizacji pozarządowej”.
Gdy myślimy: Zarząd - pojawia się obraz ciała do reprezentacji organizacji na zewnątrz, podpisującego umowy... Jednak żeby organizacja rozwijała się, członkowie Zarządu mają szereg innych funkcji do spełnienia: dbanie o właściwe relacje z sponsorami; wyszukiwanie sojuszników i partnerów dla działań organizacji; wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie wolontariuszy, członków, sympatyków i współpracowników. Zarząd musi wiedzieć jakie organizacja ma prawa, a jakie obowiązki, jak stawać się partnerem dla innych instytucji, partnerem dla samorządu lokalnego (a nie tylko podmiotem piszącym do niego oferty o dofinansowanie).

Zarząd musi w końcu umieć wyznaczyć ścieżkę rozwoju organizacji, ustalić jakie działania są najważniejsze (wśród tych wszystkich ważnych działań, którymi na co dzień organizacja się zajmuje). O tym wszystkim będzie szkolenie, które omówi najważniejsze wyzwania stojące przed osobami kierującymi organizacjami pozarządowymi, pozwoli przećwiczyć niektóre sytuacje pojawiające się w życiu, da przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń między uczestnikami.

TERMIN i MIEJSCE SZKOLENIA:
18 listopada 2015r - Szczecin, (zapisy do dnia 16.XI.2015r)
 

...................................................................................................................................................

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

...................................................................................................................................................

 Szkolenia współfinansowane są ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Michalska 17-11-2015 10:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 17-11-2015
Ostatnia aktualizacja: - 17-11-2015 10:53