Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Komunikat do organizacji pożytku publicznego dotyczący uruchomienia nowej bazy sprawozdań


Komunikat do organizacji pożytku publicznego dotyczący uruchomienia nowej bazy sprawozdań

W dniu 24 maja br udostępniamy Państwu nowy System sprawozdań finansowych i merytorycznych organizacji pożytku publicznego. Oddane do użytku narzędzie pozwoli organizacjom pożytku publicznego spełnić obowiązek sprawozdawczy wobec Ministra Pracy i Polityki Społecznej, zapewniając jednocześnie wsparcie w trakcie wypełniania poszczególnych pól formularzy sprawozdań w formie odpowiednich komunikatów.

Nowy system udostępniony jest na stronie internetowej Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej http://www.pozytek.gov.pl/, lub bezpośrednio pod adresem https://opp.mpips.gov.pl/.

Instrukcja dotycząca obsługi ww. Systemu wraz z podstawowymi wymaganiami technicznymi udostępniona jest na stronie http://www.pozytek.gov.pl/.

Informujemy, że w związku z tym, iż nowa baza jest zupełnie nowym systemem należy przejść proces rejestracji (założenia nowego konta) od początku (nawet jeśli organizacja miała już login i hasło w starej bazie).

Jednocześnie, w celu udzielenia bieżących wyjaśnień dotyczących działania Systemu została uruchomiona infolinia pod numerem (22) 661 11 47 oraz skrzynka pocztowa opp@mpips.gov.pl, na która można kierować zapytania dotyczące działania ww. Systemu.

Departament Pożytku Publicznego

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 29-05-2012 08:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-05-2012
Ostatnia aktualizacja: - 29-05-2012 08:53