Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Nabór wniosków do konkursu grantowego Programu Rita


Nabór wniosków do konkursu grantowego Programu Rita

Do 15 marca 2012 można składać wnioski w konkursie grantowym Programu "Przemiany w Regionie" - RITA, przedsięwzięciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW), realizowanym przez Fundację Edukacja dla Demokracji (FED). Granty przyznawane są zarejestrowanym w Polsce stowarzyszeniom, fundacjom oraz organizacjom powołanym na postawie umów państwo-kościół, na projekty realizowane we współpracy z partnerami z Europy Wschodniej, Kaukazu Południowego oraz Azji Środkowej

Poprzez konkursy grantowe Program wspiera projekty służące dzieleniu się ze społeczeństwami krajów Europy Wschodniej, Kaukazu Południowego oraz Azji Środkowej polskimi prodemokratycznymi doświadczeniami we wprowadzaniu zmian systemowych, gospodarki wolnorynkowej, nowoczesnego państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego.

Stworzyć nowe elity

Upowszechniając polskie doświadczenia Program ma na celu przyczyniać się do kształtowania nowych elit lokalnych i centralnych w krajach objętych Programem, w tym zwłaszcza liderów intelektualnych, gospodarczych i politycznych, otwartych na świat zachodni.

Projekty mogą dotyczyć m.in. tematyki zmian systemowych, spraw społecznych i edukacji, rozwoju samorządności i społeczności lokalnej, organizacji pozarządowych, przedsiębiorczości, praw człowieka, dziedzictwa kulturowego, środowiska naturalnego, itp.

Wniosek należy wypełnić wyłącznie w generatorze wniosków, a po zarejestrowaniu ostatecznej wersji wniosku poprzez generator, należy przesłać wydrukowaną i podpisaną wersję papierową wniosku w jednym egzemplarzu (tożsamą z wersją elektroniczną) oraz zawierającą stosowne załączniki pocztą na adres skrytki pocztowej:

Fundacja Edukacja dla Demokracji
skrytka poczt. nr 48
00-950 Warszawa 1
Z dopiskiem „KONKURS RITA 2012”

Wniosek i załączniki powinny zostać włożone do jednej koperty, bez bindowania, wkładania w okładki, foliowe koszulki itp.

Uwaga! Przesyłki wysyłane za pośrednictwem prywatnych firm kurierskich nie są dostarczane do skrytek pocztowych!

O przyjęciu wniosku w terminie decyduje data końcowej rejestracji wniosku w generatorze oraz data nadania (stempla pocztowego) wersji papierowej wniosku - nie późniejsza niż 15 marca 2012 roku.

Szczegółowe zasady konkursu są poniżej

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 09-02-2012 14:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 09-02-2012
Ostatnia aktualizacja: - 09-02-2012 14:14