Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

II edycja konkursu fotograficznego Recykling w obiektywie rozpoczęta

W dobie wciąż rosnącego konsumpcjonizmu i rozwijającej się gospodarki komunalnej powstaje coraz więcej odpadów. Należy zastanowić się, czy wszystkie one muszą być usuwane, czy nie można by ich ponownie wykorzystać? Redakcja „Recyklingu” wierzy, że wszelkie pozostałości mogą świetnie posłużyć jako komponenty sztuki przedstawiane na fotografiach.

Ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego „Recykling w obiektywie”. Nadsyłanie prac jest możliwe do 30 września 2012 r. Konkurs podzielono na dwie kategorie tematyczne:

1. Pomaluj świat w kolory recyklingu

Kategoria ta jest skierowana do wszystkich, którzy bacznie obserwują rzeczywistość i nie jest im obca idea edukacji ekologicznej. W jaki sposób pokazywany jest recykling, jak inspirująco podejść do prośrodowiskowego nauczania, czy segregacja odpadów jest konieczna? Czy nauka poprzez zabawę i zwracanie uwagi na kwestie odpadowe jest możliwa i skuteczna? Pokażcie ciekawe pomysły, zarówno te poważne, jak i te z przymrużeniem oka.

2. Złap recykling

Ta część konkursu przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw działających w branży recyklingowej i/lub gospodarki odpadami. Czekamy na interesujące uchwycenie okiem obiektywu wszelkich instalacji do przetwarzania odpadów, technologii, warsztatu pracy oraz odpadów, które są przed lub po tym procesie. Liczymy na nietypowe ujęcia, oryginalność przekazu.

Istotne informacje dotyczące warunków uczestnictwa oraz wymogów technicznych dostępne są w regulaminie. O nagrodach powiadomimy wkrótce w dziale "Nagrody"  tymczasem życzymy powodzenia oraz dobrej zabawy podczas poszukiwań pomysłów i ich realizacji.

Regulamin

Formularz

Źródło: http://www.recyklingwobiektywie.pl/

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 12-07-2012 09:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-07-2012
Ostatnia aktualizacja: - 12-07-2012 09:01