herb BIP - Urząd Miejski w Wolinie

www.gminawolin.pl

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich Gminy Wolin

 

 

 

WYKAZ SOŁTYSÓW i RAD SOŁECKICH GMINY WOLIN

 

L.p.

Miejscowość

Nazwisko i imię sołtysa

Nazwisko i imię członków Rady Sołeckiej

1.

Chynowo

Barbara Ciołek

Elżbieta Jankowska, Teresa Młyńska

2.

Dargobądz

Irena Boniecka

Ewa Jankowska, Aldona Rutowicz, Robert Klimkow

3.

Darzowice

Aldona Drzewińska

Andrzej Drzewiński, Małgorzata Kleszcz

4.

Dobropole

Marek Kmiotyczyk

Agnieszka Berezowska, Angelia Janusz,

Dorota Stankiewicz, Świtek Honorata

5.

Domysłów

Janina Wichrowska

Jarosław Augustyniak, Krzysztof Smoleń

6.

Jarzębowo

Wanda Urbańczyk

Maria Sienkiewicz, Bolesław Słocki

7.

Kodrąb

Gabriela Sech

Łukasz Sech, Małgorzata Woronowicz

8.

Kodrąbek

Krystyna Rytlewska

Marek Piekarski, Krystyna Rytlewska, Ewa Szpak

9.

Kołczewo

Kamil Grodzki

Krzysztof Babkinis, Tomasz Dajlid, Sebastian Łopatowski,

Jacek Martynowski

10.

Koniewo

Krzysztof Czach

Bożena Jama, Elzbieta Skiba, Krzysztof Śliwa

11.

Korzęcin

Natalia Stankiewicz-

Tuwalska

Anna Czajkowska, Andżelika Szkut

12.

Laska

Franciszek Jamrożek

Anna Motyl, Krystyna Pałasz, Barbara Rutkowska,

Krystyna Saletra

 

13.

 

Ładzin

 

Wiesław Muszyński

 

Sandra Janiszewska, Andrzej Piotrowski, Józef Stankiewicz

14.

Łuskowo

Waldemar Dubrawski

Sylwia Kowalewska-Matysiak, Stefan Słaboński,

Malwina Sikorska-Matysiak, Katarzyna Świętkiewicz

15.

Mokrzyca Mała

Andrzej Wróblewski

Aneta Bortnowska-Bieruta, Ariel Mularczyk,

Małgorzata Partyka, Małgorzata Wróblewska

16.

Mokrzyca Wielka

Krzysztof Kalinowski

Danuta Broszkiewicz, Marzena Kalinowska

17.

Ostromice

Ryszard Mierzicki

Dorota Gajo, Adela Klimczyk, Żaneta Majewska,

Bogusława Nowak

18.

Piaski Wielkie

Monika Roślik

Beata Muller, Inga Stranc

19.

Płocin

Renata Raczycka

Kamil Raczycki, Ewa Żebrowska

20.

Recław

Waldemar Judkiewicz

Sławomir Grocholski, Janusz Jama, Wiesław Mieleszkiewicz,

Barbara Palenica

21.

Rzeczyn

Dalia Hetman-Kowalska

Piotr Kowalski, Jolanta Piotrowska

22.

Sierosław

Wioleta Mitura

Agnieszka Masojć, Damian Masojć, Joanna Papis-Lichowska,

Małgorzata Wierzbicka

23.

Skoszewo

Danuta Demkowicz

Dawid Kaznowski, Zbigniew Ludwig, Anna Ptaszek,

Maria Różycka

24.

Troszyn

Natalia Szczechowska

Bartłomiej Dąbrowski, Anna Baszczyńska, Katarzyna Jamorska

25.

Unin

Artur Burbo

Zofia Bohdanowicz, Barbara Ciślak, Adam Solski

26.

Warnowo

 Elżbieta Aszkiełowicz

Andrzej Kasprowicz, Wojciech Turczynowicz

27.

Wiejkowo

Małgorzata Similska

Maria Kalita, Martyna Mazur, Bogusława Michałowska,

Jolanta Okulska

28.

Wisełka

Zbigniew Kosterski

Rozalia Kamińska-Hyżowiecka, Stanisław Losa,

Edward Smaga

29.

Zagórze

Bronisław Grocholski

Urszula Grocholska, Ewa Kaszubowska, Zofia Makowska,

Stanisława Paś

30.

Zastań

Ewa Ratyńska

Anna Frąckowiak, Krzysztof Gan, Grzegorz Lemański,

Stefan Nowicki

 

  1. Chynowo

  2. Dargobądz

  3. Darzowice

  4. Domysłów

  5. Jarzębowo

  6. Kodrąb

  7. Korzęcin

  8. Ładzin

  9. Łuskowo

  10. Mokrzyca Mała

  11. Mokrzyca Wielka

  12. Ostromice

  13. Piaski Wielkie

  14. Płocin

  15. Recław

  16. Sierosław

  17. Skoszewo

  18. Unin

  19. Warnowo

  20. Zagórze

  21. Zastań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Konieczny 11-05-2007 15:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 11-05-2007
Ostatnia aktualizacja: Daniel Nesteruk 23-04-2018 11:48